RE-Source 2025: Connecting renewable energy buyers and sellers
Welkom bij RE-Source 2025!
Op 4 en 5 november in Amsterdam wordt samen de toekomst van de inkoop van duurzame energie voor bedrijven vorm gegeven! Ben je een zakelijke inkoper? Dan kun je al op 3 november bij elkaar komen op Buyers-only day. Ontdek hier alles wat we voor energiekopers in petto hebben. RE-Source is hét evenement van Europa voor inkopers en -leveranciers van schone energie.
Het thema van dit jaar is ‘Concurrerende hernieuwbare oplossingen: RE-Source 2025’. RE-Source helpt zakelijke inkopers en -leveranciers om de netto-nuldoelstellingen voor 2050 te behalen, ondanks de uitdagende zakelijke omstandigheden.
Zoals altijd zit het evenement dit jaar boordevol mogelijkheden: Netwerk met meer dan 1400 deelnemers. Leer van en ga in gesprek met meer dan 100 senior sprekers uit de politiek en het bedrijfsleven Neem deel aan de meer dan 400 geplande B2B-bijeenkomsten tussen kopers en leveranciers van schone energie.
Speciaal voor zakelijke kopers is er op 3 november een vernieuwd activiteitenprogramma om de basisbeginselen op te doen, te leren over innovatieve trends en te netwerken met collega’s. Of je nu een ervaren koper of verkoper bent, of net begint, RE-Source is de plek waar je jouw concurrerende oplossingen voor hernieuwbare energie ontdekt.
Register
Deelname aan het event is mogelijk na registratie via onderstaande aanmeld-button.
Register