Deelnemerslijst

Status 12 november 15.00 uur.

Totaal aantal registraties: 105

(Deze pagina wordt niet automatisch bijgewerkt, kijkt u later nog eens voor een update.)

Hieronder alle personen die vermeld willen worden op de deelnemerslijst (op volgorde van inschrijving).

Organisatie Naam LinkedIn profiel
Technische Universiteit Eindhoven Harold Weffers
MI-Partners Ronald Timmermans  
ESI (TNO) Frans Beenker  
Leap Rob Luyben
Provincie Noord-Brabant Bob van Dijk  
Fujitsu Glovia Rob de Beule  
Technolution Erwin Kerkdijk  
MathWorks Paul Lambrechts
BOM Brabant Ventures Robin Hendrickx  
AimValley Ernst van der Plas  
Schneider Electric Rick Laan  
TechAlive! Carlo van Pelt
Brabantse Ontwikkelings Maatschappij (BOM) Antoine Miltenburg  
Cordis SUITE Benno Beuting
Newness Nur America  
Lenze Sjoerd van Unen  
Extend Smart Coding Tim van Heijst
Meyn Remko Fritsma  
TMC Borado van Baak
Affix Engineering BV Danny de Greef
vhp human performance Martijn van der Wurff
PDM Group Rob van de Plas
ESI (TNO) Dennis Hendriks
Kulicke & Soffa Hans van Eldert
PrespectiveSoftware Skule Pramm  
ESI (TNO) Wouter Leibbrandt  
Lenze B.V. Eric van den Broek
HTC-PS Stefan Morssink
Holland Instrumentation Delia Wind
ESI (TNO) Judith Tesser
Festo Arnoud Tukker
Bosch Rexroth Maarten Kuijpers
High Tech NL Ben van der Zon
cosine Wouter van Teylingen
Festo Jan Koudijzer
EPLAN Paulus van Dreumel
Bosch Rexroth Conno Quist
Lely Nicol Carstens
De Ruiter Automatiseringsdiensten Maarten de Ruiter  
Wageningen University Bedir Tekinerdogan
PBF Group B.V. Frank Broekhuis
Cordis SUITE Benno Beuting
Rolan Robotics Rik Schuijt
TechoTrack Ludo van Berkel  
TNO Merijn Voets  
ENTER Embedded BV Koen Schilders
Oost NL Chris Willemsen  
3T Electronics & Embedded Systems Ruud van den Doel
ETH Zurich Wytse Oortwijn  
Airborne Sarah De Smet
Attributes Jan Bruggink
TNO Erik Langius
Sioux Leon Giesen  
Bits&Chips Rene Raaijmakers
ESI Joris van den Aker
Affix Engineering Danny de Greef
Leap Rob Luyben  
PrespectiveSoftware Skule Pramm  
TNO Wilbert Staring  
Siemens Industry Software Marijn Eikhoudt
Dassault Systemes BV Peter-Jan Hendrikx
BOM Brabant Ventures Robin Hendrickx  
MI-Partners Ronald Timmermans  
Tegema – Etteplan Niels Jansen
Info Support b.v. Bert van Houten  
Technolution Gilles Dondorp
U’ll Learn&Like IT b.v. Wim Boogaard
ESI (TNO) Frans Beenker  
Kulicke & Soffa Hans van Eldert
Sioux Technologies Robert Hendriksen  
Brainport Development Monique de Wit  
Festo BV Jurgen Bastiaansen  
Unit040 Ontwerp B.V. Gino van der Zijde
CSi industries B.V. Ludi Letens  
ENTER BV Ian Breedveld
TEKLAB Productontwikkeling BV Ronald Baar
Radarxense B.V. Sjors Hettinga  
BI-Quest Frank Kuijpers
DW Adviseurs BV Wim de Wert
Sioux Technologies Joost Sannen
Stream HPC Vincent Hindriksen
ENDUTEQ Eric Sulter  
Fourtress Yun Westebring
VDL PMB-UVA Wouter Schrouff