Deelnemerslijst webinar | Nederlandse High Tech Equipment industrie - The next steps!

Status 4 november 12.30 uur.

Totaal aantal registraties: 106

(Deze pagina wordt niet automatisch bijgewerkt, kijkt u later nog eens voor een update.)

Hieronder alle personen die vermeld willen worden op de deelnemerslijst (op volgorde van inschrijving).

Organisatie Naam LinkedIn profiel
Koninklijke NLR Raymond van der Meer
Nijdra Group Dennis van Dijk
Odd.Boy Martijn Lukaart
TNO E.J. Sol
PHIX Albert Hasper
Fontys Centre of Expertise HTSM Kees Adriaanse
Saxion University of Applied Sciences Aleksandar Andreski
PDM Walter Mesterom
MI-Partners Ronald Timmermans
Semi Consulting Bas van Nooten
Sempro Ewald Peters
ASML Ivo van Hooijdonk
Nexperia Wim Mentink
Demcon Roy Wolbert
Ministerie van EZK Wilbert Schaap
TEKLAB Productontwikkeling BV Ronald Baar
Task Force Health Care Micha van Lin
Panasonic Industry Martijn Droog
TU/e Paul Merkus
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat Ben Ruck
TNO Rogier Verberk
CITC Barry Peet
Newness Nur America
Settels Savenije Group of Companies Dirk Dona
ASML Frans List
TU Eindhoven, High Tech Systems Center Jan-Jaap Koning
Brainport Development Naomie Verstraeten
Pentacon Adri Copier
RVO Ruben Wassink
Settels Savenije Rudy van der Veen
maxon Mark van Zutphen
SRON Netherlands Institute for Space Research Paul Hieltjes
LRN Arjan Vergouw
M2i Bert van Haastrecht
TNO Ando Kuypers
Royal Netherlands Aerospace Centre Jan Bos
NLR Collin Beers
Nederlands Lucht- en Ruimtevaartcentrum NLR Bert Thuis
Berenschot John Eisses
VDL ETG Technology & Development Ton Peijnenburg
FME Marcel van Haren
Botany Peter Korsten
Hub Holland BV Chris Holland
IMS Marc Beusenberg
Refitech BV Bas Nijpels
Cambridge Innovation Solutions Alex Smeets
innoVisser Peter Visser
NLR Jeffrey Zitter
TechAlive! Carlo van Pelt
VSE Industrial Automation Radboud van Dusseldorp
Tegema Pierre van Lamsweerde
Regio Twente Jasper Kerkwijk
DoMicro BV Marcel Grooten
Liof Charles Mevis
AMSYSTEMS BV Roeland Brugman
3T Electronics & Embedded Systems Ruud van den Doel
U’ll Learn & Like IT b.v. Wim Boogaard
Fontys Hogescholen Bart van Duijl
Simotec Simon Bambach
Twente Solid State Technology BV Cas Damen
TNO Merijn Voets
RVO Stephan van de Wall
Festo Jan Koudijzer
Sioux Technologies Arend-Jan Beltman
IBS Precision Engineering Henny Spaan
Sioux Technologies Bas van der Linden
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat Bas Steendam
TNO Michiel Oderwald
Schneider Electric Roy van der Heiden
Ministerie van OCW/Wetenschapsbeleid Caroline Tempel
AAE bv Dirk de Man
npk design Marcel Vroom
Philips Louis Stroucken
Fontys Centre of Expertise HTSM Lonneke Peters
Geforce Technologies Geert van Bergen
Ministerie van Defensie Rob Ceuleers
ENDUTEQ Eric Sulter
LRN Arjan Vergouw
NAG Frank Jansen
Holland High Tech Jasper de Graaf
3T Electronics & Embedded Systems Ruud van den Doel
Technolution Erwin Kerkdijk
Berenschot Erik Teunissen
npk design Marcel Vroom
CompositesNL Bouke Veldman
Ministerie van EZK Koen de Pater
RVO Stephan van de Wall
NLR Rudy Veul
Out of Space Services and Consultancy Stefan Kramer
MTA John Willems
Fraunhofer Project Center at the University of Twente Frans Genee
Fraunhofer Project Center Biba Visnjicki