Deelnemerslijst online bijeenkomst Dragons meet robotics, IoT en AI

Status 12 januari 9.30 uur.

Totaal aantal registraties: 109

(Deze pagina wordt niet automatisch bijgewerkt, kijkt u later nog eens voor een update.)

Hieronder alle personen die vermeld willen worden op de deelnemerslijst (op volgorde van inschrijving).

Organisatie Naam LinkedIn profiel
TLN Bas Kramer  
Agro Care Jorrit Hoveling  
Aeternus Niek Jacobs  
TechMed Centre – Universiteit Twente Esther Rodijk-Rozeboom
Key2China Michelle Chen
Fontys ICT Teade Punter  
PLCopen Eelco van der Wal  
maxon Jur ten Brug  
Alcom Electronics BV Marinus Hendriksen  
TMC Bart van Liere  
Olmia Robotics Peter van Olm
TOPIC Embedded Systems Dirk de Man
CFO Lab Kai Vervoort  
Wageningen University Peter Groot Koerkamp  
NeburiX bv Marcel Ruben  
Newness Nur America
Ridder Group Joep van den Bosch  
GrAI Matter Labs Edwin van Dalen  
Lencon Engineering Peter Baaij  
Stäubli Benelux Jan Buit  
TOPINC Milco Schmidt  
Bits&Chips René Raaijmakers
BvD Automation Ben van Duinen  
Universiteit Twente Marc Zinck
Subsidee Frank Kiliaan  
Philips Frank Vork  
REEF Jake Lewicki
KICMPI Leendert Schouten
Kredietunie Brabant Robert Vos
OMRON Europe B.V. Mohammad Naser
Philips Eric Sloot  
Innovation Industries Sander Verbrugge
MTA Richard van Lieshout
KicMPi Rutger van der Male
InnoPartner Rob Janssens  
Rijksdienst voor Ondernemend Nederland Jean-Luc Eggen  
RVO Jacqueline vd Linden  
Prodrive Technologies Jeroen Spijker  
Jaarbeurs Sascha van Belzen
DW Adviseurs Wim de Wert
LIOF René Kessen  
Technolution Gilles Dondorp  
RVO Michiel de Boer  
MyBusinessAdvisor Hans Dirne
van Mierlo Ingenieursbureau B.V. Fulco Verheul
BOM Mariëlle van Bijsterveld  
Saxion D.A. Bekke
CSSF Marius Monen  
RVO Christiaan Mennes  
3T Electronics & Embedded Systems Ruud van den Doel
Shadana IMC Sandy Kalisingh  
Universiteit Twente Iddo Bante
Cobotify Manfred van der Voort  
Siemens Nederland NV Daniel Kofman  
reg. Trade Mark DPTC David Peeters  
AWL Techniek Izabele Saorin
Rabobank Vincent Ruis  
New Cosmos – BIE Richard Oosterling  
Fontys Centre of Expertise HTSM Mark Herman
Holland Instrumentation Delia Wind
Provincie Noord-Brabant Laurens van Asten  
Vanderlande Robbert Dijkstra  
Stemmer Imaging Harm Hanekamp  
Neways Hans Ketelaars  
Oceanz 3D printing Frank Elbersen  
Vanderlande Industries BV Sjoerd van Horssen
Etteplan (Tegema) Frank Zwegers
Agrix Anton Graumans  
Affix Engineering BV Danny De Greef
SMC Mounssif El Hiri  
BvD Automation Ben van Duinen  
Maxon Nico Wegman
Takebishi Europe Ad Luijks  
Heijmans Coen Sanderink
Sita Robotics Danny Hameeteman
Jinan Innovation Zone Jan Menke Hopma
AWL Piet Mosterd  
VDL Enabling Technologies Group Sorin Stan
TNO Mark Neerincx  
TDKK Microscoop Service Farhat Abdi  
Festo BV Iwan van der Gaag
Berenschot Irma Oosterom  
HAN Jan Benders
cosine Boudewijn Zeijlmans
Sioux Technologies Arend-Jan Beltman
Innovatiehuis de Peel Peter de Witte  
De Breed & Partners Carlijn Kloet  
De Breed & Partners Nicole Campen